Przejdź do treści
Zajmujemy się hurtową sprzedażą B2B urządzeń i systemów energii odnawialnej

Oferujemy tylko sprawdzone technologie światowych producentów rozwiązań zarówno do instalacji domowych, jak i komercyjnych zapewniając przy tym doradztwo ekspertów z wieloletnią praktyką na rynku OZE

GWARANCJA

Będąc Autoryzowanym Dystrybutorem poszczególnych marek jesteśmy jednocześnie zweryfikowanym źródłem zaopatrzenia w moduły i falowniki fotowoltaiczne, systemy zarządzania energią, magazyny energii, ładowarki samochodowe oraz carporty czy pompy ciepła.

JAKOŚĆ

Prowadzimy Polską Akademię Fotowoltaiczną oferując szeroki przekrój szkoleń stacjonarnych i online. Z naszych szkoleń korzystają zarówno doradcy handlowi, instalatorzy, jak i pracownicy serwisu uzupełniając wiedzę produktową oraz techniczną o nowości z rynku OZE.

SZKOLENIA

Wprowadzając poszczególne urządzenia czy systemy do naszej oferty kierujemy się przede wszystkim ich jakością, ale też funkcjonalnością oraz perspektywami rozwoju. Każdy nowy produkt wprowadzany do naszej dystrybucji przechodzi wewnętrzne badania techniczne a sam dostawca jest skrupulatnie weryfikowany.

Posiadając wspólne korzenie w Grupie Bruk-Bet ściśle współpracujemy z polskim producentem modułów fotowoltaicznych Bruk-Bet Fotowotaika dzięki temu możemy zapewnić najszybszą dostępność produktów tej marki.

Poza dystrybucją oferujemy Klientom także własną markę carportów i polskich falowników – Avrii SOL do małych, średnich i dużych instalacji fotowoltaicznych.

CERTYFIKATY AUTORYZACJI

Nasz Zespół tworzą specjaliści, którzy posiadają nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną wiedzę z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła czy elektromobilności. Potwierdzają to liczne certyfikaty akredytowane przez globalnych producentów rozwiązań z sektora OZE.