Przejdź do treści

Ławka fotowoltaiczna Bruk-Bet

Z funkcją ładowania poprzez indukcję

Bruk-Bet Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET®, działającej w branży budowlanej od ponad 40 lat. Firma stale się rozwija, inwestując w nowe technologie i wysokiej jakości produkty. Od ponad 12 lat BRUK-BET® działa także w sektorze odnawialnych źródeł energii, oferując solidne i trwałe moduły fotowoltaiczne. Produkty firmy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. BRUK-BET® nieustannie poszerza swoje portfolio o innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Dlaczego ławki fotowoltaiczne Bruk-Bet?

01

Wygoda i funkcjonalność

02

100 % polski produkt - gwarancja niezawodności i solidności

03

Nowoczesny design

04

Funkcje ładowania urządzeń bezprzewodowych w przestrzeni prywatnej oraz publicznej

Ławka fotowoltaiczna z linii City Harmony

Ławki fotowoltaiczne o wyjątkowym designie to harmonijne połączenie klasyki z nowoczesnością. Tradycyjne rozwiązania dzięki zastosowaniu modułu fotowoltaicznego idealnie wpisują się w koncepcję smart city, mogą też wzbogacać architektonicznie prywatne posesje. Ławka fotowoltaiczna z linii City Harmony od BRUK-BET wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma solidną konstrukcję a dodatkowo posiada funkcję ładowania poprzez indukcję.

Ławka fotowoltaiczna o szerokiej gamie zastosowań

Ławka fotowoltaiczna to produkt, który świetnie sprawdzi się w każdej lokalizacji. Bez wątpienia najpopularniejsze będą przestrzenie miejskie – np. place zabaw, parki czy siłownie plenerowe. Może wzbogacić również prywatne posesje lub osiedla.

Ławka fotowoltaiczna Bruk-Bet

Ławka fotowoltaiczna serii City Harmony od Bruk-Bet zbudowana z modułu fotowoltaicznego i betonu z funkcją ładowania poprzez indukcję.

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych:
granit stalowy/ granit jasny.

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać więcej informacji: