Przejdź do treści

Moduły fotowoltaiczne BB ECO z polską gwarancją

Linia modułów monokrystalicznych BB ECO z regionalnym wsparciem technicznym to idealne rozwiązania dla osób poszukujących produktów typu standard, o dobrych parametrach, których producent ma zapewnioną stabilną pozycję na rynku.

SZUKASZ DOBREJ JAKOŚCI MODUŁÓW W ATRAKCYJNEJ CENIE? WYBIERZ BB ECO

Moduły BB ECO sprawdzą się idealnie szczególnie przy średnich i większych instalacjach komercyjnych, gdzie liczba komponentów jest duża. Z modułami fotowoltaicznymi w niższej cenie możemy zwiększyć moc instalacji nie wychodząc poza szacowany kosztorys. Avrii wybierając produkcję w modelu OEM, zapewnia bezpieczeństwo polskiej gwarancji i obsługi serwisowej.

WYSOKA MOC WYJŚCIOWA

PRACA W SZEROKIM
ZAKRESIE TEMPERATUR
OD -40°C DO NAWET 85°C

GWARANCJA I WSPARCIE
TECHNICZNE OD POLSKIEJ
SPÓŁKI AVRII

CERTYFIKOWANE
ZGODNIE Z NORMAMI
IEC 61215 ORAZ IEC 61730

Moduly_fotowoltaiczne_BBECO_455W

Moduły fotowoltaiczne BB ECO 455 W
BBECO-455-120-BF-V2

Moduły składające się z 120 ogniw monokrystalicznych w czarnej ramie i z białą folią elektroizolacyjną. Cechują się wysoką wydajnością na poziomie 21,02%. Wymiary 1909x1134xx35 cm sprawiają, że moduły są szybkie i łatwe w montażu. Zastosowanie dłuższych kabli niż standard rynkowy 1200 mm pozwalana na swobodny montaż modułów w poziomie.

Moduly_fotowoltaiczne_BBECO_540-545W

Moduły fotowoltaiczne BB ECO 540 W oraz 545 W
BBECO-540-144-SF-V2 | BBECO-545-144-SF-V2

Moduły fotowoltaiczne typu half-cut z zastosowaniem 144 ogniw to gwarancja wysokiej wydajności na poziomie nawet 20,9-21,1%. W modułach typu SF zastosowano białą folię elektroizolacyjną i srebrną ramę. To idealne rozwiązanie m.in. na farmy fotowoltaiczne czy instalacje przemysłowe, ale również do instalacji przydomowych.

WYŻSZE UZYSKI DZIĘKI TECHNOLOGII PERC

Ogniwa połówkowe zastosowane w modułach BB ECO są produkowane w technologii PERC (z ang. Passivated Emitter and Rear Cell) – instalacja przynosi wyższe uzyski niż w przypadku standardowych rozwiązań (bez pasywacji emitera w tylnej części ogniwa). Ogniwa typu PERC, przez dodatkową warstwę dielektryczną, odbijają światło padające na moduły, przez co fotony mogą wychwycić to promieniowanie i wytworzyć „dodatkowy” prąd. Zastosowanie ogniw typu PERC pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności instalacji PV.

POLSKA GWARANCJA

Moduły fotowoltaiczne BB ECO są objęte gwarancją oraz wsparciem technicznym polskiej spółki – Avrii. Gwarancja obejmuje:

GWARANCJA NA PRODUKT

LINIOWA GWARANCJA NA MOC

Wszelkie problemy związane z pracą modułów fotowoltaicznych BB ECO można zgłaszać do Działu Technicznego Avrii pod adresem mailowym zgloszenia@avrii.pl

UTYLIZACJA BEZ KOSZTÓW

Avrii jako producent marki BB ECO, współpracuje z ElektroEko (Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego) w zakresie utylizacji modułów fotowoltaicznych własnej marki. Dzięki podpisanej umowie, właściciel instalacji nie ponosi kosztów związanych z utylizacją modułów fotowoltaicznych marki BB ECO. Opłaty te stoją po stronie producenta – Avrii Sp. z o.o.