Przejdź do treści

GREE - pompy ciepła

32 lata ciągłego doskonalenia

Gree zostało założone w 1991 roku w Chinach. Konsekwentnie budując pozycję marki przekształciła się w lidera branży HVAC i największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne notujące sprzedaż wysokości 16 miliardów dolarów. Gree stale realizuje misję od „made in China” do „loved by the World”. Dzięki doskonałej jakości i niezawodności

Zalety pomp ciepła Gree

01

Wieloletnie doświadczenie sięgające 1991 roku

02

Urządzenia dla najbardziej wymagających

03

Wygodne sterowanie przez internet w standardzie

04

Urządzenia zbudowane tylko z najwyższej jakości komponentów

05

Wysoka efektywność energetyczna

06

Zespoły specjalistów w 180 krajach świata

07

Produkty z atestem PZH

08

Ponad 5000 autoryzowanych instalatorów w Polsce

5 lat gwarancji

Pompy ciepła Gree Versati objęte są 5-letnią gwarancją od daty uruchomienia urządzenia pod warunkiem spełnienia zasad gwarancji producenta w tym posiadanie statusu Autoryzowanego Instalatora.

Pompy ciepła dla komfortowego i ciepłego domu

Pompy ciepła Gree Versati III to kolejna już generacja urządzeń, które są ciągle udoskonalane przy udziale 14 tysięcy naukowców w 98 instytutach i laboratoriach na całym świecie. Pompy ciepła Gree znajdują się na liście ZUM, co potwierdza ich jakość i wysoką efektywność energetyczną popartą licznymi certyfikatami.

Gree Versati III SPLIT

Pompa ciepła Gree Versati Split to urządzenie umożliwiające realizację ogrzewania niskotemperaturowego, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz klimatyzacji poprzez klimakolektory. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy znajdują one zastosowanie zarówno w niewielkich budynkach mieszkalnych jak i inwestycjach komercyjnych. Wysokie parametry oraz nowoczesna konstrukcja sprawiają, że cechuje je wyjątkowa energooszczędność oraz niezawodność.

Wersja Split występuje w przedziale mocowym od 6kW do 16kW

Gree Versati III All-In-One

Pompy ciepła Gree Versati All in One to urządzenia typu split z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Zintegrowanie zbiornika z hydromudułem wewnętrznym gwarantuje wygodę zarówno doboru i montażu, jak i eksploatacji urządzenia. Pozwala to także na oszczędność miejsca w stosunku do układu z zewnętrznym zbiornikiem. Co więcej, montaż urządzenia nie wymaga wykonywania dodatkowej instalacji i podzespołów do podłączenia zasobnika.

Wersja All-In-One występuje w przedziale mocowym od 4kW do 16kW i jest wyposażona w 185 litrowy zbiornik ciepłej wody użytkowej

Gree Versati III MONOBLOK

Pompa ciepła Gree Versati Monoblok wymaga jedynie montażu jednostki na zewnątrz budynku. Pozwala to na oszczędność miejsca i łatwiejszy montaż. Pompy te realizują ogrzewanie niskotemperaturowe, przygotowanie ciepłej wody użytkowej i dają możliwość podłączenia klimakonwektorów. Nowa seria pomp ciepła monoblok wyposażona została w fabryczne grzałki szczytowe, które mogą wspomagać pompę ciepła podczas skrajnie niskich temperatur zewnętrznych. Gwarantuje to ciągłe i wydajne ogrzewanie budynku w każdych warunkach.

Wersja Monoblok występuje w przedziale mocowym od 8kW do 16kW

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać więcej informacji: