Przejdź do treści

"Eco Smart Tour 2023" GoodWe & AVRII

WTOREK - 23 maja 2023, godz. 10:00-15:30
Stadion Sportowy BRUK-BET Termalica Nieciecza (Nieciecza 199, 33-240 Żabno)
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

To będzie naprawdę wyjątkowy przystanek na trasie GoodWe „Eco Smart Tour 2023”! Avrii – Autoryzowany Dystrybutor marki GoodWe – zaprasza instalatorów OZE na Stadion Sportowy w Niecieczy oraz boiska treningowe, gdzie w atmosferze piłkarskiej rywalizacji będzie można poznać w praktyce jedne z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań dla fotowoltaiki.

Weź udział w wydarzeniu – otrzymaj status Instalatora GoodWe PLUS i korzystaj m.in. z ekskluzywnego wsparcia szkoleniowego oraz możliwości udzielania przedłużonej gwarancji!

Na uczestników spotkania czekają m.in.:

  • Strefa ekspercka GoodWe – mobilny showroom z produktami marki GoodWe, gdzie otrzymasz praktyczne informacje i poznasz ofertę producenta
  • Strefa polskich modułów Bruk-Bet Fotowoltaika – porozmawiaj z ekspertami o produkcji modułów i o tym co wpływa na ich wytrzymałość
  • Strefa chillout networking z foodtruckiem, leżakami i idealnymi warunkami do dzielenia się doświadczeniami związanymi z rynkiem OZE
  • Otwarty wykładMagazynowania energii z GoodWe – falowniki hybrydowe i banki energii do instalacji przydomowych
  • Mecz piłki nożnej oraz Strefa Kibica – chętni mogą wziąć udział w meczu piłki nożnej poprzedzonym profesjonalną rozgrzewką sportową. Piłkarze otrzymają specjalne koszulki piłkarskie – liczba miejsc ograniczona!
  • Dodatkowe atrakcje – takie jak specjalny pokaz cheerleaderek czy tematyczna fotobudka.

 

UWAGA! W razie niesprzyjającej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do budynku stadionu sportowego z możliwością wzięcia udziału w rozmowach eksperckich. W przypadku opadów organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania meczu oraz skrócenia wydarzenia do godziny 15:00.


W razie dużej liczby zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia liczby reprezentantów danej firmy do trzech osób.

DANE UCZESTNIKA

DANE FIRMY

Dołącz do drużyny piłkarskiej, rozegraj mecz podczas wydarzenia i zdobądź dodatkowe gadżety! W poniższym polu wybierz – TAK – aby otrzymać szczegółowe informacje. Liczba miejsc ograniczona!

ZOBACZ CO CZEKA CIĘ W RAMACH
"Eco Smart Tour 2023" GoodWe & AVRII

Dziękujemy za zapisanie!
Na podany mail prześlemy informację potwierdzające uczestnictwo.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń: 883 849 001
lub napisz maila: szkolenia@avrii.pl