Przejdź do treści
Strona główna » Energia i Wiedza w Jednym Zamówieniu!

Energia i Wiedza w Jednym Zamówieniu!

Otrzymaj BEZPŁATNE SZKOLENIE HYBRYDOWE w pakiecie z zakupem falownika i magazynu energii GoodWe!

Dlaczego ograniczać się do zwykłego zakupu, skoro możesz zyskać kompleksowe rozwiązania wraz z wiedzą ekspertów? Kupując w Avrii zestaw hybrydowy od GoodWe, otrzymasz nie tylko nowoczesne rozwiązania do magazynowania i zarządzania energią, ale także dostęp do wartościowego szkolenia z montażu i konfiguracji systemów hybrydowych GoodWe – w Warszawie (23 sierpnia) lub Tarnowie (8 września). To unikalna okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności z zakresu zwiększania autokonsumpcji, ale również poszerzyć ofertę związaną z magazynami energii.

Dzięki bezpośredniej współpracy Avrii (autoryzowanego dystrybutora GoodWe) z producentem, nasze szkolenia są prowadzone przez ekspertów GoodWe przy wsparciu Działu Technicznego Avrii, a ich program został dostosowany do potrzeb polskich instalatorów!


WARUNKI PROMOCJI:

– otrzymanie bezpłatnego miejsca na szkolenia w terminach 23.08.2023 (Warszawa) lub 08.09.2023 (Tarnów) obowiązuje przy zakupie łączonym falownika hybrydowego GoodWe z kompletnym magazynem energii (moduł zarządzający + moduły bateryjne)

– promocja dotyczy produktów:

GOD-0001 Falownik hybrydowy 3-fazowy 6.5 kW GoodWe ET PLUS GW6.5KN-ET 16A

GOD-0002 Falownik hybrydowy 3-fazowy 8 kW GoodWe ET PLUS GW8KN-ET 16A

GOD-0003 Falownik hybrydowy 3-fazowy 10 kW GoodWe ET PLUS GW10KN-ET 16A

GOD-0008 Magazyn energii – Moduł zarządzający DC-DC GoodWe Lynx Home F Plus LX F-H PCU z podstawą

GOD-0009 Magazyn energii – Moduł bateryjny 3.3 kWh GoodWe Lynx Home F LX F3.3-H

– produkty powinny znajdować się pod jednym numerem zamówienia

– po złożeniu zamówienia wg powyższych wytycznych należy napisać maila pod adres szkolenia@avrii.pl z wybraną datą/miejscem szkolenia objętego promocją najpóźniej do 21 sierpnia 2023.

Oferta skierowana do instalatorów OZE – składanie zamówień, dostępność, ceny są widoczne po zalogowaniu do Platformy Sprzedażowej B2B – b2b.avrii.pl

Promocja trwa do 21 sierpnia!

Szkolenia objęte promocją odbędą się w dwóch terminach: 23.08.2023 w Warszawie oraz 08.09.2023 w Tarnowie.