Przejdź do treści
Strona główna » Złoty Medal Targów ENEX dla Avrii SOL Synergy 5-10 kW!

Złoty Medal Targów ENEX dla Avrii SOL Synergy 5-10 kW!

Jesteśmy zaszczyceni ogłaszając, że nasz falownik Avrii SOL Synergy 5-10 kW zdobył prestiżowy Złoty Medal Targów ENEX 2024 w kategorii Energia Słoneczna! To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu Avrii, który ciężko pracował nad tym innowacyjnym produktem.

Seria Avrii SOL Synergy to nowość na rynku energii odnawialnej, dostosowana do zmian prawa i dynamicznych taryf energetycznych. Nasze polskie falowniki hybrydowe z rozbudowanymi funkcjonalnościami umożliwiają bardziej efektywne zarządzanie zasobami pozyskanymi ze źródeł odnawialnych, zapewniając niezależność od zmienności wymogów prawnych.

Główne wyróżniki Avrii SOL Synergy 5-10 kW to inteligentne oddawanie energii na poszczególne fazy, sterowanie urządzeniami podłączonymi do sieci wewnętrznej, funkcja AFCI w standardzie oraz bezprzerwowe przełączenie w tryb off-grid. To tylko kilka z wielu zalet, które oferuje nasz falownik.

Dbając o potrzeby zarówno instalatorów, jak i konsumentów, Avrii SOL Synergy posiada nowoczesny design, zdalny monitoring, maksymalną sprawność nawet do 98,4%, kompatybilność z modułami wysokoprądowymi i wiele innych funkcji, które sprawiają, że jest to wybór idealny dla wszystkich zainteresowanych energią odnawialną.

Falownik będzie dostępny w przedsprzedaży w połowie kwietnia 2024, ogólnodostępna sprzedaż rusza od czerwca! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie! To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży energetycznej.