Przejdź do treści
Strona główna » PRZEDsprzedaż! Falowniki hybrydowe i magazyny energii Avrii SOL Synergy

PRZEDsprzedaż! Falowniki hybrydowe i magazyny energii Avrii SOL Synergy

Wykorzystaj szansę na jeszcze większe oszczędności i kontrolę nad energią dzięki ofercie przedsprzedaży premierowej serii Avrii SOL Synergy! Tylko do końca czerwca 2024 roku, falowniki hybrydowe 8 i 10 kW i magazyny energii Avrii SOL Synergy są dostępne z 6% rabatem.


Zaawansowane funkcje falowników hjybrydowych Avrii SOL Synergy:

  • Elastyczne Zarządzanie Energia: Dzięki różnym trybom pracy, możesz dostosować działanie falownika do swoich indywidualnych potrzeb a także łączyć tryby pracy z harmonogramem w celu uzyskania, jak największych zysków z instalacji PV.
  • Inteligentne Oddawanie Energii: Precyzyjne dostosowywanie przepływu energii, minimalizując straty i zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów.
  • Sterowanie Urządzeniami: Możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami w sieci domowej lub firmowej, dostosowując ich pracę do bieżących potrzeb.

Korzyści związane z zakupem u Avrii:

  • Bezpieczeństwo Inwestycji: Funkcja AFCI zapewnia skuteczną ochronę przed ryzykiem pożarów, a automatyczne przełączanie zasilania na źródło własne zapewnia ciągłość dostaw energii.
  • Gwarancja i Ubezpieczenie: 5 lat gwarancji w standardzie, z możliwością rozszerzenia do 10 lat, oraz 4-letnie ubezpieczenie na start na szkody pozagwarancyjne.
  • Wsparcie Techniczne: Pełne wsparcie techniczne ze strony polskiego producenta, zapewniające spokój i pewność co do niezawodności instalacji.

Zamów już teraz przez Platformę Sprzedażową B2B – https://b2b.avrii.pl/