Przejdź do treści
Strona główna » Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii!

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii!

Z dumą informujemy, że jako Avrii, wraz z Prezes Zarządu – Edytą Witkowską-Grześkiewicz na czele, kontynuujemy swoje zaangażowanie społeczne poprzez udział w działaniach na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Edyta Witkowska-Grześkiewicz, pełniąca funkcję Prezes Zarządu Avrii, Evolton, Bruk-Bet Energia oraz Dyrektora Zarządzającego Bruk-Bet Fotowoltaika, została zaproszona do udziału w gali jako jedna z wyjątkowych postaci, uhonorowanych również tytułem bohatera książki „50 Osobistości Biznesu”, wydawanej przez magazyn „BUSINESSWOMAN & life”. Premiera tej wyjątkowej publikacji miała miejsce podczas Gali Charytatywnej, a cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Prof. Zbigniewa Religi. O misji Fundacji – https://frk.pl/misja-fundacji.html

Misją tej szlachetnej fundacji jest wspieranie rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie nowoczesnych technik i technologii w leczeniu serca. Aktualnie Fundacja zbiera fundusze na dziecięce protezy serca, co czyni naszą wspólną inicjatywę jeszcze bardziej doniosłą.

Podczas Gali Charytatywnej, w której wzięli udział właściciele prężnie rozwijających się biznesów, osobowości medialne oraz branżowe media, Prezes Avrii nie tylko reprezentowała Spółkę, ale także aktywnie uczestniczyła w licytacji charytatywnej. To dla nas ważne wydarzenie, które pokazuje, że dla Avrii charytatywne zaangażowanie to nie tylko obowiązek społeczny, ale integralna część naszej misji prowadzenia biznesu z sercem.

Też możesz pomóc poprzez zakup książki „50 Osobistości Biznesu” na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi