Przejdź do treści
Strona główna » Pompy ciepła alpha innotec w ofercie Bruk-Bet PV!

Pompy ciepła alpha innotec w ofercie Bruk-Bet PV!

Rozszerzamy ofertę o pompy ciepła alpha innotec! To marka z 30-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji pomp ciepła. Pompy oparte o naturalny czynnik chłodniczy R290 (propan) to aktualnie jedno z najbardziej przyszłościowych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań.

W ofercie Bruk-Bet PV znajdziesz pompy w pakiecie z modułem hydraulicznym lub wieżą hydrauliczną, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i zmodernizowanych budynków. Dodatkowe komponenty od producenta zapewniają wysoką wydajność, sprawność i wieloletnie działanie całego systemu.

Wśród wyróżników pomp ciepła alpha innotec można wymienić takie cechy, jak: wydajność, cicha praca, wyjątkowo dobre utrzymanie mocy w niskich temperaturach zewnętrznych z zachowaniem wysokiej sprawności, łatwość konfiguracji i 5 lat gwarancji w standardzie.

Bruk-Bet PV jest pierwszą firmą, z którą polski przedstawiciel marki alpha innotec (Hydro-Tech Konin) nawiązał współpracę w zakresie dystrybucji produktów tej marki. U nas zamówisz wszystkie dostępne rozwiązania dla serii alira od alpha innotec.

Dzięki nawiązanej w ostatnim czasie strategicznej współpracy z firmą Hydro-Tech Konin, wprowadziliśmy również do oferty Polskiej Akademii Fotowoltaicznej, cykl szkoleń dla firm instalatorskich – Pompy ciepła ALPHA INNOTEC w praktyce – parametry, dobór, montaż. Dodatkowo prowadzimy webinaria produktowe.

Pompy ciepła niemieckiej produkcji zostały zaprezentowane także podczas Targów GreenPower w Poznaniu.

ZAMÓW