Przejdź do treści
Strona główna » Odkrywaj wielkanocne rabaty z Avrii!

Odkrywaj wielkanocne rabaty z Avrii!

Odliczamy do Wielkanocy! Od poniedziałku do piątku mamy dla Ciebie zupełnie inną niespodziankę w pisance Avrii. Codziennie nowa promocja!

Bądź na bieżąco i nie przegap okazji – obserwuj nas na Facebooku oraz sprawdzaj pocztę e-mail. Rabaty i promocje obowiązują tylko na zamówienia złożone przez Platformę Sprzedażową B2B w danym dniu.


DZIŚ wszystkie moduły fotowoltaiczne w zamówieniu powyżej jednej palety 5% taniej!
To doskonała okazja, aby zainwestować w energię słoneczną i oszczędzić! Sprawdźcie szczegóły na naszej Platformie Sprzedażowej B2B https://b2b.avrii.pl/ i korzystajcie z ostatnich rabatów!

Ta niezwykła okazja obowiązuje tylko na zamówienia złożone właśnie dziś – 29 marca 2024 r.


Tylko dziś konstrukcja Carportu Avrii SOL Integra aż 5% taniej! To doskonała okazja, aby w atrakcyjnej cenie zakupić nowoczesny, wyjątkowo bezpieczny carport polskiej produkcji, który może stanowić idealną podstawę instalacji fotowoltaicznych! Elastyczny dobór modułów, szybki montaż, możliwości rozbudowy o dowolną liczbę miejsc i zastrzeżony design to tylko niektóre z wyróżników naszych carportów. Sprawdź szczegóły na Platformie Sprzedażowej B2B – https://b2b.avrii.pl/ i korzystaj z wyjątkowej promocji już dziś!

Ta niezwykła okazja obowiązuje tylko na zamówienia złożone właśnie dziś – 28 marca 2024 r.


Dziś konstrukcja gruntowa dostępna w magazynie Avrii aż 10% taniej! To doskonała okazja, aby zrealizować swoje wiosenne projekty! 🏡 Sprawdź naszą Platformę Sprzedażową B2B i skorzystaj z rabatów – https://b2b.avrii.pl/

Ta niezwykła okazja obowiązuje tylko na zamówienia złożone właśnie dziś – 27 marca 2024 r.


RABAT nawet do 9% – na zestawy hybrydowe GoodWe – falownik 8 lub 10 kWh wraz z kompletnym magazynem energii składający się z min. 1 szt. Modułu zarządzającego DC-DC oraz min. 3 szt. Modułów bateryjnych ☀️ Przykładowe kody zestawów na platformie: GOD-Z08-3; GOD-Z08-4; GOD-Z08-5; GOD-Z10-3; GOD-Z10-4; GOD-Z10-5 | Rabat liczony od ceny bazowej.   

Ta niezwykła okazja obowiązuje tylko na zamówienia złożone właśnie dziś – 26 marca 2024, więc jej nie przegap! Rzuć okiem na naszą Platformę Sprzedażową B2B – https://b2b.avrii.pl/,


DARMOWA DOSTAWA na wszystkie zamówienia powyżej 7 tys. netto złożone przez Platformę Sprzedażową B2B – nie zapłacisz za transport jednej droższej palety! Ta niezwykła okazja obowiązuje tylko na zamówienia złożone właśnie dziś – 25 marca 2024, więc jej nie przegap! Rzuć okiem na naszą Platformę Sprzedażową B2B – https://b2b.avrii.pl/, złóż zamówienie i oszczędzaj na transporcie!


Czas na wiosenne porządki z Avrii!

Wraz z nadejściem wiosny przychodzi czas, aby zadbać o instalacje fotowoltaiczne! Chcemy ułatwić te wiosenne porządki, dlatego przez cały ten tydzień mamy dla Was stałą promocję!

Do każdego zamówienia online powyżej pełnej palety modułów, dodajemy płyn do mycia modułów za 1 zł!#CzystaEnergia