Przejdź do treści
Strona główna » GoodWe Eco Smart Tour 2023

GoodWe Eco Smart Tour 2023

Czy jesteście gotowi na elektryzujące podsumowanie GoodWe Eco Smart Tour 2023?

Drodzy Instalatorzy OZE, mieliśmy niesamowitą przyjemność być współorganizatorem kolejnego przystanku na mapie „Eco Smart Tour 2023”. To było niezwykłe spotkanie, które zgromadziło blisko 70 pasjonatów odnawialnych źródeł energii. Przez całe wydarzenie czuliśmy pozytywną energię i entuzjazm waszej obecności!

Prezentacje urządzeń GoodWe wzbudziły wielkie zainteresowanie. Mogliście zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, które pomogą Wam w dalszym rozwoju waszych projektów związanych z energią odnawialną. Szkolenia prowadzone przez Ekspertów GoodWe dostarczyły Wam cenną wiedzę, która z pewnością zaowocuje sukcesami!
Niewątpliwie najbardziej oczekiwaną atrakcją tego wydarzenia był mecz piłkarski pomiędzy drużynami GoodWe i Avrii. Emocje sięgały zenitu, a pozytywna energia wśród kibiców dopingowała obie drużyny! Nie tylko mieliśmy okazję zobaczyć Waszą sportową stronę, ale również mogliśmy rozdać liczne nagrody za Wasze zaangażowanie i determinację. To był prawdziwy dowód na to, że praca w zespole przynosi świetne rezultaty!

Całe wydarzenie obfitowało w atrakcje, ale najważniejsza dla nas była przestrzeń do wspólnym rozmów i dzielenia się wiedzą. Dzięki Waszej obecności mogliśmy podzielić się doświadczeniami, pomysłami i inspiracjami. Każda rozmowa była dla nas niezwykle wartościowa i pełna pozytywnej energii!
Dziękujemy Wam za udział w „Eco Smart Tour 2023!”

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do dalszego rozwoju w dziedzinie energii odnawialnej i że nawiązane kontakty przyniosą owoce współpracy. Trzymajcie się pozytywnej energii i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!