Przejdź do treści
Strona główna » Gazela Biznesu 2023! – wyróżnienie dla Avrii

Gazela Biznesu 2023!
– wyróżnienie dla Avrii

Firma Avrii doceniona za dynamiczny rozwój i transparentność

Zupełnie niespodziewanie spadła na nas fantastyczna wiadomość o zdobyciu tytułu Gazeli Biznesu 2023! Firma Avrii znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

To wyróżnienie jest nie tylko wyrazem uznania dla naszego dynamicznego rozwoju, ale także potwierdzeniem transparentności i solidności. Firma Avrii spełnia kryteria uczestnictwa w rankingu, co świadczy o naszej stabilności i ciągłym wzroście.

Ranking Gazel Biznesu, organizowany przez „Puls Biznesu”, jest najstarszym, renomowanym i popularnym zestawieniem małych i średnich firm w Polsce, realizującym misję wspierania przedsiębiorczości od 2000 roku. Autorem tego rankingu od 2001 roku jest COFACE, który analizuje najbardziej obiektywne kryteria, skupiając się głównie na wynikach finansowych firm. Aby uzyskać tytuł Gazeli Biznesu 2023, firma musiała istnieć nieprzerwanie od co najmniej 2020 roku, osiągając wtedy przychody w przedziale od 3 do 200 milionów złotych. Dodatkowo, przez ostatnie trzy lata firma musiała odnotować wzrost przychodów, unikając jednocześnie straty. W ostatniej edycji rankingu Gazel Biznesu 2023 sklasyfikowanych zostało 4790 firm z całej Polski.

Dziękujemy naszym klientom oraz partnerom biznesowym za zaufanie i wsparcie. To dzięki Wam osiągamy sukcesy i rozwijamy się z każdym dniem!