Przejdź do treści
Strona główna » Falowniki Avrii SOL – Teraz z Dodatkowym Ubezpieczeniem!

Falowniki Avrii SOL – Teraz z Dodatkowym Ubezpieczeniem!

Z przyjemnością informujemy, że jako Avrii Sp. z o.o. wprowadziliśmy dodatkową ochronę ubezpieczeniową dla wszystkich falowników marki własnej Avrii SOL (do 50 kW). Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie naszym Partnerom i ich klientom końcowym spokój ducha oraz pewność, że ich inwestycje w instalacje fotowoltaiczne są odpowiednio zabezpieczone.

Ubezpieczenie jest udzielane przez renomowane InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group i obowiązuje przez okres czterech lat od daty zakupu falownika. Jest to poniekąd rozszerzenie standardowej gwarancji produktu.

Co obejmuje nasze Ubezpieczenie?

Główne rodzaje szkód, objęte ubezpieczeniem to uszkodzenie, przepięcie, kradzież czy wandalizm. W przypadku ich wystąpienia, po zgłoszeniu do ubezpieczyciela, klient może liczyć na poniższe usługi:

  • Naprawa lub wymiana falownika – Jeśli falownik ulegnie uszkodzeniu, nasze ubezpieczenie pokryje koszty naprawy lub wymiany na nowy. Bez stresu i zbędnych wydatków!
  • Sprawdzenie działania urządzenia – Dodatkowy, bezpłatny test poprawności działania urządzenia w przypadku jego uszkodzenia.
  • Pokrycie rachunków za prąd – W przypadku braku zasilania spowodowanego uszkodzeniem Falownika, możesz mieć pewność, że straty wynikające z tej szkody zostaną wyrównane.
  • Organizacja noclegu – Jeśli zajdzie taka potrzeba, zorganizujemy nocleg, byś mógł bezpiecznie opuścić miejsce inwestycji w przypadku wystąpienia określonej w Szczegółowych Warunkach Ubezpieczenia szkody.
  • Organizacja przeglądu instalacji fotowoltaicznej – Regularne przeglądy są kluczem do długotrwałej wydajności. Nasze ubezpieczenie zapewnia ich organizację.

Nasze ubezpieczenie jest kompleksowe, ale istnieją pewne wyłączenia:

  • Nieprawidłowa eksploatacja – Prosimy o odpowiednie korzystanie z urządzeń.
  • Uszkodzenia celowo dokonane – Wandalizm i uszkodzenia celowe nie są objęte ochroną.
  • Zadrapania, porysowania, wady estetyczne – Oferujemy ochronę przed uszkodzeniami, ale dotyczącą funkcjonalności, nie wyglądu urządzenia.
  • Szkody wynikające z remontów lub budowy – Pamiętaj o bezpiecznym przeprowadzaniu prac budowlanych.
  • Wady montażowe, fabryczne, konstrukcyjne – W takich przypadkach zawsze możesz zgłosić się do nas i zapytać o standardową gwarancję pisząc pod maila zgloszenia@avrii.pl.

Falowniki Avrii SOL to pewność jakości i efektywności, a teraz także gwarancja dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej. Oszczędź sobie stresu i niepewności – wybierz falowniki Avrii SOL i ciesz się własną energią bez obaw!

Więcej informacji na temat szczegółowych warunków ubezpieczenia znajdziesz na stronie ubezpieczyciela InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz na naszej stronie avriisol.pl