Przejdź do treści
Strona główna » Falownik Hybrydowy Avrii SOL Synergy w GLOBPREMIERACH 2024!

Falownik Hybrydowy Avrii SOL Synergy w GLOBPREMIERACH 2024!

Odkryj razem z nami rewolucję w świecie falowników hybrydowych i magazynów energii! Nasz najnowszy produkt, falownik Avrii SOL Synergy, wnosi do gry coś więcej niż tylko standardowe funkcje. To prawdziwy game changer w branży!

Na co postawiliśmy projektując falowniki i magazyny energii Avrii SOL Synergy?

Bezpieczeństwo: Funkcja rozłączania łuku elektrycznego automatycznie reaguje na zagrożenia pożarowe, odcinając stronę DC w przypadku wystąpienia zjawiska.

Inteligentne oddawanie energii na fazy: Dzięki działaniu asymetrycznemu, falownik zarządza energią zasilania faz w sposób efektywny, redukując straty nawet o 66% w porównaniu do rozwiązań symetrycznych w systemach z magazynami energii.

Zaawansowane tryby pracy: Połączenie trybu autokonsumpcji z harmonogramem pozwala na optymalne zarządzanie energią, zwiększając własne zużycie i stabilność systemu.

Bezpieczeństwo zasilania: Funkcja bezprzerwowego przełączania w tryb pracy poza siecią zapewnia ciągłość zasilania, nawet dla urządzeń trójfazowych.

Zobacz, jak falownik Avrii SOL Synergy definiuje nowe standardy wydajności i innowacyjności. Dołącz do GLOBPREMIER online – 14 maja, godz. 10:00: https://globenergia.clickmeeting.com/co-nowego-w-oze-globpremiery-2024-/