Przejdź do treści
Strona główna » Bruk-Bet PV z nagrodą Elite Reseller Award od Huawei

Bruk-Bet PV z nagrodą Elite Reseller Award od Huawei

10 czerwca odbyła się międzynarodowa konferencja – Huawei Digital Power Ecosystem Partner Summit 2021 EU & MEA. W wydarzeniu skierowanym do Partnerów Huawei, nie mogło zabraknąć również Bruk-Bet PV.

Konferencja była świetną okazją, do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu nowych technologii. Większość poruszanych przez prelegentów tematów, koncentrowała się na odnawialnych źródłach energii.

Podczas konferencji, zarówno Huawei, jak i Partnerzy podsumowali ostatni rok, który upłynął pod znakiem pandemii. Co ciekawe, pomimo trudnej i niepewnej sytuacji w światowej gospodarce, globalny trend rozwoju fotowoltaiki utrzymał się na wysokim poziomie. Świadomość ekologiczna konsumentów, jak i firm jest coraz większa, stąd rosnąca liczba inwestycji w rozwiązania fotowoltaiczne. Rozwój branży dokonuje się głównie poprzez wprowadzanie na rynek coraz lepszych i innowacyjnych rozwiązań, takich jak nowoczesne magazyny energii elektrycznej.

Konferencja była również okazją do podsumowania roku w wymiarze finansowym. Jak wskazują wyniki zaprezentowane podczas spotkania, w ubiegłym roku Bruk-Bet PV wykazał najwyższy wzrost sprzedaży rozwiązań solarnych marki Huawei na polskim rynku w ujęciu rok do rok. Sprzedaż w obsługiwanych przez nas kanałach zwiększyła się w porównaniu z analogicznym okresem aż o 280%!

Nic więc dziwnego, że działania prowadzone przez Bruk-Bet PV zostały docenione przez HUAWEI. Z dumą informujemy, że nasza marka otrzymała nagrodę w kategorii Elite Reseller Award.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za zaufanie, wsparcie i dotychczasową owocną współpracę.