Spotkajmy się

na Targach ENEX w Kielcach!

7-8 lutego 2024 r.

Dlaczego warto do nas przyjść?

Avrii – Hala C, stoisko nr 43

NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE

Obejrzyj produkty od polskiego producenta falowników łańcuchowych, systemów magazynowania energii oraz carportów

SPRAWDZONA
OFERTA

Sprawdź ofertę zaufanego dystrybutora, jednego z liderów dystrybucji fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii

GRONO
EKSPERTÓW

Porozmawiaj z ekspertami – do Twojej dyspozycji będą specjaliści wspierający instalatorów zarówno ze strony technicznej jak i handlowej

WYGRAJ
CARPORT

Weź udział w konkursie Avrii Speed Challenge i wygraj konstrukcję carportu dwustanowiskowego Avrii SOL Integra!

Podczas Targów ENEX 2024 zaprezentujemy ofertę marki własnej marki Avrii SOL, w tym atrakcyjny carport Avrii SOL Integra o unikalnym designie, wytrzymałości i łatwym montażu. Oferujemy także sprawdzone falowniki Avrii SOL z polską gwarancją i specjalnym, dodatkowym 4-letnim ubezpieczeniem.

To dla nas ważny rok ze względu na premierę serii Avrii SOL Synergy, oferującej intuicyjne i praktyczne rozwiązania hybrydowe dla instalatorów i klientów.

Avrii to generalny punkt dystrybucji modułów Bruk-Bet Fotowoltaika – na Targach ENEX na stoisku C-43 pokażemy najnowsze modele polskich modułów glass-glass czy serii Optimal Edge –dedykowanej klientom chcącym zoptymalizować koszty inwestycji w fotowoltaikę stawiając jednocześnie na wysoką jakość produktu. Zauważamy, że coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania takie jak przęsła czy ławki fotowoltaiczne, które również zaprezentujemy.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem globalnych marek – takich jak Fronius, GoodWe czy Huawei, których ofertę również zaprezentujemy. Pojawią się także moduły fotowoltaiczne Tongwei – wiodącego producenta ogniw fotowoltaicznych, czy pompy ciepła i klimatyzatory Gree – jednego z liderów rynku HVAC.
Fronius to renomowana austriacka marka specjalizująca się w m.in. technologiach fotowoltaicznych. Jej falowniki słyną z zaawansowanej technologii, wysokiej efektywności oraz niezawodności. Fronius oferuje innowacyjne rozwiązania do przetwarzania energii słonecznej, umożliwiające optymalne wykorzystanie generowanej mocy w tym również ładowarki samochodowe.
Huawei Fusion Solar charakteryzuje się kompleksowym podejściem do fotowoltaiki, zintegrowanym w stale rozwijanym ekosystemie oprogramowania. W ofercie tej marki, poza falownikami, znajdują się zarówno rozwiązania magazynowe dla domu jak i zaawansowane systemy komercyjne. Huawei oferuje także prostą w obsłudze, efektywną stację ładowania samochodów elektrycznych.
GoodWe to ceniona marka specjalizująca się w produkcji falowników hybrydowych oraz systemów magazynowania energii rozszerzając swoją ofertę również o rozwiązania komercyjne. GoodWe oferuje innowacyjne systemy magazynowania energii, które pozwalają na gromadzenie nadwyżek energii słonecznej do późniejszego wykorzystania, marka ta wspiera efektywne zarządzanie energią w sposób zrównoważony i niezawodny.
Tongwei to światowy lider w produkcji ogniw fotowoltaicznych oferujący różnorodne modele modułów PV w konkurencyjnych cenach, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakości. Jako Autoryzowany Dystrybutor oferujemy szeroki wachlarz modeli oraz szybką realizację zamówień.
Gree to wiodący producent klimatyzatorów i pomp ciepła, znany z efektywności energetycznej oraz bezpiecznych rozwiązań. Produkty marki Gree cechują się wysoką wydajnością, umożliwiając skuteczne ogrzewanie i chłodzenie przy racjonalnym zużyciu energii.

Sprawdź nasza pełną ofertę na Platformie Sprzedażowej B2B

Chcesz umówić spotkanie podczas targów?
Wybierz eksperta i napisz do nas:

Jesteś Instalatorem Fotowoltaiki?

Weź udział w konkursie Avrii Speed Challenge –  bądź najszybszy i wygraj dwustanowiskowy carport Avrii SOL Integra! Odwiedź nasze stoisko C-43 podczas targów ENEX w Kielcach, weź udział w wyścigu modeli samochodowych i zostań mistrzem.
Konkurs skierowany do firm instalacyjnych z branży OZE

ZAŁOŻENIA KONKURSU

  • Czas trwania – 7-8 lutego 2024 w godzinach 9:00-16:00, podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

  • Lokalizacja – Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1 25-672 Kielce, Poland

  • Uczestnicy – konkurs skierowany jest wyłącznie do przedstawicieli firm instalacyjnych związaną z odnawialnymi źródłami energii.
    Zgłoszenie do konkursu – aby wziąć udział w konkursie należy przyjść na stoisko targowe Avrii o numerze C-43, zgłosić do reprezentantów Avrii chęć udziału w konkursie i wypełnić wymagany formularz. Następnie należy wziąć udział w wyścigu na profesjonalnym mobilnym torze wyścigowym Slot Cars znajdującym się na stoisku targowym Avrii. W trakcie zawodów, podczas każdego wyścigu prowadzony jest pomiar czasu i zapisywane są dane najlepszych zawodników co umożliwi wyłonienie zwycięzcy konkursu po dwóch dniach zmagań. Wygrywa osoba z najlepszym czasem. W przypadku remisu wygrywa pierwsza osoba która zdobyła dany czas.

  • Wygrana – wygraną w konkursie jest dwustanowiskowy carport Avrii SOL Integra Konstrukcja!

  • Dodatkowe obostrzenia – firma, która wygra carport jest zobowiązana do zamontowania go u klienta końcowego do 31 grudnia 2024 roku oraz udostępnienia możliwości nagrania filmu promocyjnego z realizacji a także otrzymania referencji od właściciela inwestycji w terminie do 3 miesięcy od zamontowania carportu.

  • Ogłoszenie zwycięzcy – nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia zmagań na torze!